Архів новин 2004 - 2012

Платформа.Свідомо: Енергозбереження та ефективна енергетика

Дата публікації: 22.02.2010, 09:17

Нові відео-лекції інтелектуального проекту «Платформа. Свідомо»

НаУКМА продовжує послідовно впроваджувати ідею інтерактивного поширення унікальних знань та досвіду, корисних для всього людства, втілюючи її разом із Бюро «Свідомо» в проекті публічних лекцій «Платформа.Свідомо».

У лютому в Могилянці відбулася друга зустріч в рамках проекту «Платформа.Свідомо», яка знову зібрали шанувальників відкритих лекцій, яскравих презентацій та надихаючих ідей. Цього разу темою, що об’єднала спікерів була «Енергозбереження та ефективна енергетика»:

1. «Розумна енергетика — це шлях до оздоровлення суспільства»Роман Зінченко, координатор Української мережі енергетичних інновацій GREENCUBATOR та Андрій Зінченко, ініціатор проекту «Енергоефективні Університети»;

2. «Енергоефективне місто»Олександр Мазурчак, перший заступник міністра з питань життєво-комунального господарства України;

3. «Екологічне та економічне будівництво» — Андрій Бобровицький, керівник громадської організації ХатаБорів, практичний еколог та адепт екологічного будівництва.

Переглянути презентації лекторів >>>

Відкриті лекції проекту «Платформа.Свідомо» проходитимуть в НаУКМА у перший вівторок кожного місяця. Приєднуйтесь!