Архів новин 2004 - 2012

Команда ФЕН НаУКМА у Рубікон бізнес-турнірі–2010

Дата публікації: 25.02.2010, 14:11

За повної підтримки компанії Ernst&Young LLC команда факультету економічних наук НаУКМА цьогоріч стане учасником Рубікон бізнес-турніру (м. Ізелон, Німеччина)

За повної підтримки давнього партнера НаУКМА Ernst&Young — міжнародного лідера у галузі аудиту та бізнес консультування — команда факультету економічних наук  стане учасником Рубікон бізнес-турніру–2010.

Рубікон бізнес-турнір — організований зусиллями студентів університету Business and Information Technology School (BiTS) в Ізерлоні (Німеччина) у 2006 році з метою підтримки міжнародної кооперації, поглиблення знань у сфері бізнесу та економіки, а також задля об’єднання зусиль студентів з різних куточків світу.

Рубікон бізнес-турнір–2010 на тему «Стійкість» (Sustainability) проходитиме з 8 по 10 березня на кампусі університету BiTS. 25 студентських команд з усього світу продемонструють своє бачення перспектив та  можливих рішень в сучасній  економічній ситуації.

У складі могилянської команди: Валентин Гриценко, Михайло Оболонський, Ілля Симоненко та Віталій Билів.
Бажаємо хлопцям успішного виступу та яскравих вражень!