Архів новин 2004 - 2012

Єдина в Україні маґістерська програма з PR в НаУКМА

Дата публікації: 01.03.2010, 16:06

З наступного навчального року в Могилянці впроваджується перша в Україні маґістерська програма «Менеджмент зв’язків з громадськістю»

З наступного навчального року (2010-2011 н.р.) у НаУКМА буде впроваджено першу в Україні маґістерську програму з менеджменту організацій за програмою підготовки  «Менеджмент зв’язків з громадськістю» (галузь, що загально відома як Public Relations або PR).

Магістерська програма побудована із врахуванням міжнародних стандартів (зокрема, рекомендацій Міжнародної асоціації PR) підготовки професіоналів із Public Relations. Мета даної магістерської програми: надати студентам професійні знання та практичні навики, поглибити розуміння менеджменту зв’язків із громадськістю, сприяти мотивації до постійного самовдосконалення та плідної самостійної роботи.

Керівник програми: Валентин Григорович Королько, доктор філософських наук, професор, член Міжнародної асоціації PR (IPRA); тел. (044) 425 31 24, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .