Архів новин 2004 - 2012

Журналу НаУКМА «Кіно-Театр» — 15 років!

Дата публікації: 05.05.2010, 11:05

12 травня з нагоди річниці журналу відбудеться міжнародна наукова конференція «Українське кіно від 1960-х до сьогодні: проблема виживання», виставка «Українське кіно в контексті європейського» та презентація нових книжок

12 травня перший в Україні мистецький аналітичний ілюстрований кіно-журнал НаУКМА «Кіно-Театр» святкує 15-річчя:
Міжнародна наукова конференція «Українське кіно від 1960-х до сьогодні: проблема виживання»
Виставка «Українське кіно в контексті європейського», експозиція якої складається з чотирьох частин: «Маловідомі фото Олександра Довженка», «Тіні забутих предків», «Іван Миколайчук. Життя і творчість», «Журналу «Кіно-Театр» – 15!»
Презентація нових книжок: «Своє/рідне кіно Леоніда Бикова», «Журнал “Кіно-Театр” Бібліографічний покажчик (1995-2009)»

Журнал «Кіно–Театр» — посередник між українським глядачем та подіями сучасного світового театрального і кінопроцесу.  Журнал засновано 1995 року студентами НаУКМА, слухачами курсу «Кіномистецтво» на чолі з кінокритиком Ларисою Брюховецькою. До редколеґії журналу входять відомі режисери, драматурги, культурологи. За п’ятнадцять років (всупереч песимістичним прогнозам) видано вже 89 номерів. 1999 року редакція заснувала серію «Бібліотека журналу “Кіно-Театр”», з якої видано чотирнадцять книжок: монографії, наукові збірники, дайджести, буклети. 2005 року на базі  журналу створено Науково–дослідний центр кінематографічних студій.