Архів новин 2004 - 2012

Визнання НаУКМА

Дата публікації: 05.05.2010, 12:59

Курс із постколоніалізму доцента кафедри культурології НаУКМА Ольги Брюховецької визнано кращим в рамках міжнародної культурної програми PATTERNS

Курс із постколоніального аналізу радянського кіно з 1960-х, розроблений Ольгою Брюховецькою, доцентом кафедри культурології і співзасновницею Науково-дослідного центру візуальної культури НаУКМА, визнано одним із 16 кращих курсів в рамках культурної програми PATTERNS_Lectures. Курс буде впроваджено на магістерській програмі «Культурологія».

Курс «Радянське кіно з 1960-х: Ідеологічні суперечності» (в рамках науково-дослідного семінару Візуальна культура) має на меті розкрити непристойний расистський і сексистський зворот офіційної радянської ідеології за допомогою критичного аналізу радянського кіно, яке продовжує користуватись популярністю і сьогодні.