Архів новин 2004 - 2012

НаУКМА в рейтингах ВНЗ України

Дата публікації: 26.05.2010, 17:31

Працедавці високо цінують випускників Могилянки

Національний університет «Києво-Могилянська академія» посів друге місце в зведеному рейтингу працедавців за результатами опитувань відразу двох видань: «Корреспондент» та «Комментарии».

«Корреспондент» залучив до дослідження 32 провідні компанії України, де кожен із респондентів визначав 9 вишів, випускникам яких вони надають перевагу, приймаючи на роботу. Видання «Комментарии» провело дослідження серед близько 100 приватних компаній.

Керівники компаній визначають 10 головних вимог до співробітників, базуючись на яких оцінюють випускників вишів України: • знання англійської мови; • мотивація до професії; • працелюбність; • націленість на результат; • потенціал для росту і розвитку; • лідерські компетенції; • відповідальність; • вміння працювати в команді; • достатні знання та навики; • диплом про закінчення вищого навчального закладу.

Видання «Комментарии» провели оцінку випускників і за напрямами підготовки, де Могилянка посіла:
2 місце за підготовкою фахівців з управління персоналом, адміністративного персоналу, з маркетингу та PR; 3 місце — з економіки та фінансів, юридичних спеціальностей; 4 місце — у сфері продажу; 8 місце — з інформаційних технологій.

Для порівняння: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, головний конкурент НаУКМА за більшістю спеціальностей, має більше 18 тис. студентів на рік. У НаУКМА навчаються біля 3,5 тис.