Архів новин 2004 - 2012

«Інший аванґард»

Дата публікації: 28.05.2010, 00:27

У Швейцарії вийшла друком монографія викладачки НаУКМА Тетяни Огаркової

У видавництві «Peter Lang» (Берн, Швейцарія) вийшла друком монографія викладачки НаУКМА Тетяни Огаркової «Une autre avant-garde. La métaphysique, le retour à la tradition et la recherche religieuse dans l'oeuvre de René Daumal et de Daniil Harms» («Інший аванґард: метафізика, повернення до традиції та релігійні пошуки в творчості Рене Домаля та Даниїла Хармса»).

Книжку присвячено кільком епізодам альтернативної історії європейського аванґарду і є оновленою версією докторської (PhD) дисертації, яку Тетяна Огаркова захистила в університеті Париж-12 у вересні 2007 року. Книжка вийшла у серії Slavica Helvetica видавництва Peter Lang і невдовзі з’явиться в Могилянській бібліотеці.

Тетяна Огаркова є випускницею кафедри культурології НаУКМА 2002 року, нині викладає на кафедрі філології та є заступницею директора Докторської школи НаУКМА.