Архів новин 2004 - 2012

Участь докторантів НаУКМА у міжнародній конференції

Дата публікації: 28.05.2010, 10:55

Слухачі PhD-програми «Фінанси» взяли участь у 5-й Міжнародній конференції із використання методів вищої математики у фінансах

Докторанти PhD-програми НаУКМА «Фінанси» Василь Жук та Ольга Біляченко взяли участь у 5-ій Міжнародній Загальній конференції із використання методів вищої математики у фінансах (Блед, Словенія).

На конференції могилянці представили свої доповіді:
Василь Жук – «Applying regime transition in monetary policy analysis»;
Ольга Біляченко – «Valuation of Oil & Gaz Company: Real Option Approach».

Участь у міжнародних конференціях є невід'ємною частиною навчання на PhD-програмах Могилянки, як поступальний крок у процесі інтеґрації в європейський освітньо-науковий простір, формування  сучасного молодого українського дослідницького середовища.

Поїздка стала можливою і завдяки підтримці Ґрантового фонду «ПриватБанку» в НаУКМА, формування якого розпочато у березні 2010 року з метою фінансування поїздок докторантів на стажування в закордонні університети та їх участі у міжнародних наукових конференціях.