Архів новин 2004 - 2012

«Перлини Чеської Республіки»

Дата публікації: 31.05.2010, 11:36

1 червня у Галереї мистецтв ім. О. Замостян НаУКМА відкриття фотовиставки, яка презентує архітектуру, природне багатство, культуру та історичне різноманіття Чеської Республіки

Чеський центр у Києві
Національне туристичне управління Чеської Республіки — CzechTourism
Посольство Чеської Республіки в Україні
Національний університет «Києво-Могилянська академія»

1-15 червня  2010 р.

«Перлини Чеської Республіки»
фотовиставка

Великоформатні фотографії презентують архітектуру та природне багатство, культуру та історичне різноманіття Чеської Республіки. Виставка фотографій автора Лібора Свачка — це лише перший етап проекту, до якого протягом 2010–2011 років будуть долучатись нові фотографії Чеської Республіки, що експонуватимуться у європейських містах. Передбачено Інтернет презентацію Чеської Республіки, але перш за все — випуск циклу книг про Чехію.

Виставкове турне розпочалося виставкою фотографій у Брюсселі і продовжує свою подорож найбільшими європейськими містами.

Проект відбувається за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Детальніша інформацію про виставку >>>

Відкриття фотовиставки відбудеться 1 червня о 16.00  у Галереї мистецтв ім. О. Замостян Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Контакти:
Любов Петрук, координатор програм Чеського центру в Києві:

Адреса Галереї мистецтв ім. Олени Замостян:
вул.Іллінська, 9 (м. «Контрактова площа»).
Галерея працює з 11:00 до 19:00 щоденно, крім неділі та понеділка