Архів новин 2004 - 2012

День Донора крові в Україні

Дата публікації: 10.06.2010, 14:24

Всеукраїнська Організація Здоров’я разом з Києво-Могилянською Школою Охорони Здоров’я ініціювала проведення всеукраїнської акції «День Донора Крові в Україні»

14 червня в рамках Міжнародного дня донора крові Всеукраїнська Організація Здоров'я разом з Києво-Могилянською Школою Охорони Здоров'я ініціювала проведення всеукраїнської акції «День Донора Крові в Україні». Метою акції є поширення  ідеї волонтерського донорства та збір крові для тих, хто потребує цього найбільше і нагально.

Акція розпочнеться о 10:00 у Будинку дитячої творчості «Діти передусім!» (Київський парк ім. Т. Шевченка, м. Льва Толстого). Там працюватиме  виїзна амбулаторія, де кожен охочий може здати кров і дати шанс на життя людям, які потребують переливання. Донорська кров призначена Київській Обласній лікарні №1, обласному онкодиспансеру та обласному Центру матері та дитини. Із собою необхідно мати паспорт  або студентський квиток, а також  утриматися від вживання алкоголю протягом 48 годин до процедури. Процедура забору крові є абсолютно безпечною, провадиться висококваліфікованими медпрацівниками за допомогою одноразового інструментарію протягом 10-15 хвилин. Уся донорська кров проходить тестування на ВІЛ-інфекцію, сифіліс та гепатит, тож таким чином кожен донор пройде безкоштовне тестування на перелічені інфекції.

О 10:30 в інформаційному агентстві УНІАН відбудеться прес-конференція з нагоди проведення акції.

Партнери акції: Києво-Могилянська Бізнес Школа, Українська Федерація Йоги, Українська Федерація Масажу та ТД «Ізоват», Національний університет «Києво-Могилянська академія».