Архів новин 2004 - 2012

«Українська повстанська армія на Закерзонні»

Дата публікації: 14.06.2010, 15:41

22 червня в НаУКМА відбудеться круглий стіл «Українська повстанська армія на Закерзонні» в рамках презентації книги Романа Маца «Крутими стежками до волі»

22 червня о 16:30 в Музеї української звитяги НаУКМА (вул. Сковороди, 2) відбудеться круглий стіл «Українська повстанська армія на Закерзонні» в рамках презентації книги Романа Маца «Крутими стежками до волі».

Автор спогадів Роман Мац виступить із темою «Родом із Закерзоння». Крім того, у засіданні круглого столу також візьмуть участь:
Олег Бажан, доцент кафедри історії НАУКМА: «Спогади Романа Маца як історичне джерело»;
Володимир Вятрович, голова вченої ради Центру досліджень визвольного руху: «Концепція діяльності УПА на Закерзонні»;
Олександр Іщук, начальник наукового відділу ГДА СБУ: «Документи Галузевого державного архіву СБУ про діяльність УПА на Закерзонні»;
Іван Патриляк, доцент кафедри новітньої історії КНУ ім. Тараса Шевченка: «Польсько-український конфлікт на Закерзонні».

Модератор круглого столу – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії НаУКМА  Олег Бажан.