Архів новин 2004 - 2012

ВД КМА – призер конкурсу «Університетська книга»

Дата публікації: 12.11.2010, 18:28

Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» посів друге місце за кількістю отриманих дипломів за посібники викладачів НаУКМА на Всеукраїнському конкурсі видань для вищих навчальних закладів

Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів (УАВК) за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Академії педагогічних наук України провела Всеукраїнський конкурс видань для вищих навчальних закладів «Університетська книга», з метою створення комплектів високопрофесійних підручників і посібників для якісної підготовки спеціалістів з усіх напрямів вищої освіти. Переможцями конкурсу стали лише ті видання, які пройшли ретельну професійну незаангажовану експертизу та відповідали усім вимогам — від якісного змістового наповнення відповідно до чіткого дотримання видавничих норм.

Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» на конкурсі посів друге місце за кількістю отриманих дипломів.
Нагородами відзначено 4 посібники викладачів НаУКМА:

– перше місце у номінації «Краще навчальне видання з психології» – Копець Л. «Класичні експерименти в психології;
– друге місце за «Краще навчальне видання з психології» – Гірник А. «Основи конфліктології»;
– друге місце за «Краще навчальне видання з нових напрямів професійної підготовки» – Яковець А. «Телевізійна журналістика: теорія і практика»;
– третє місце за «Краще навчальне видання природничих та математичних наук» – Стрижак П. «Квантова хімія».

Щиро вітаємо ВД КМА і викладачів НаУКМА з перемогами та бажаємо нових звершень!