Архів новин 2004 - 2012

Проект нового Закону України «Про вищу освіту»

Дата публікації: 02.12.2010, 13:31

Президент НаУКМА Сергій Квіт представив експертні висновки Могилянки щодо Закону України «Про вищу освіту» і запропонував повністю відмовитися від нього

Відбулось чергове засідання Ради ректорів вищих закладів освіти Київського регіону, у засіданні якого брав участь начальник управління вищої освіти Міністерства освіти і науки України  Ярослав Болюбаш.

Президент НаУКМА Сергій Квіт представив на засіданні експертні висновки НаУКМА щодо проекту нового Закону України "Про вищу освіту» і запропонував повністю відмовитися від цього законопроекту, оскільки він спрямований на міжнародну самоізоляцію України та сприяє подальшій деградації науки та освіти в нашій державі:

«Запропонований до розгляду, незважаючи на окремі позитивні пропозиції, не відбиває потреб модернізації національної системи вищої освіти, не враховує більшість тенденцій розвитку європейської та світової вищої школи та не забезпечує виконання поставлених завдань у програмі економічних реформ Президента України В. Януковича на 2010-2014 роки: «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Він є ізоляціоністським, таким, що не спрямовується на підвищення конкурентоспроможності українських університетів, інтеграції науки та освіти і в підсумку – неминуче сприятиме продовженню деградації науки та освіти в Україні».