Архів новин 2004 - 2012

Випускники Канадсько-Української Парламентської Програми висловили підтримку

Дата публікації: 21.12.2010, 14:38

щодо позиції НаУКМА і звернулися з відкритим листом–зверненням до Президента України В.Ф. Януковича

У звернені зазначається: «Для нас є очевидним, що Києво-Могилянська Академія дотримується згадуваних стандартів з метою постійного підвищення якості навчального процесу. Цей університет завжди стояв на сторожі виховання конкурентоспроможних кадрів, чий освітньо-професійний рівень після закінчення навчання відповідатиме викликам доби. Саме для цього і необхідна реальна, а не декларативна, автономія університету. Вказаний проект закону реальну автономію не забезпечує. Більше того, проект встановлює низку штучних обмежень, які суперечать його ж меті -забезпечення потреб суспільства і держави у кваліфікованих кадрах. Яскравий приклад -обмеження щодо мінімальної кількості студентів, які повинні навчатись за денною формою навчання. В одному з найбільш поважних рейтингів університетів Times Higher Education серед 50 найкращих у світі університетів 8 мають менше ніж 10 000 студентів, а три з них (California Institute of Technology, Ecole Normale Superieure, Ecole Polytechnique) мають навіть менше студентів, ніж НаУКМА!»