Архів новин 2004 - 2012

Вітаємо могилянців-лауреатів Премій з філософії 2010-2011 років!

Дата публікації: 17.02.2011, 19:53

Викладачі Києво-Могилянської академії, книги видавництва «Дух і Літера» та Центру європейських гуманітарних досліджень НаУКМА стали лауреатами

15 лютого в Інституті філософії НАНУ ім. Г. С. Сковороди відбулась урочиста церемонія вшанування лауреатів та вручення Премій з філософії 2010-2011рр. Переважна більшість цьогорічних лауреатів цієї відзнаки є викладачами Києво-Могилянської академії.

Автором найбільш новаторської філософської концепції став київський філософ, викладач НаУКМА Віктор Малахов, що є автором книги «Вразливість любові. – К.: «Дух і Літера», 2005».

Найкращим редакційно-видавничим проектом було визнано видання видавництва «Дух і Літера» та Центру європейських гуманітарних досліджень НаУКМА «Європейський словник філософій: Лексикон неперекладностей. Том перший. – К.: «Дух і Літера», 2009».

Найкращою філософською монографією – «Філософія права: Навчальний посібник. Вінниця: О. Власюк, 2007» кандидата філософських наук, викладача провідних київських університетів Андрія Баумейстера;

найкращою друкованою працею молодого дослідника (до 35 років) у галузі філософії –«Philosophia rationalis у Києво-Могилянській академії: Монографія. Вінниця: О.Власюк, 2009» кандидата філософських наук Миколи Симчича, випускника і нині викладача НаУКМА.

А відзнаку за кращий науковий коментар одержав професор Олег Хома, автор 350-сторінкового коментаря до книги «Блез Паскаль. Думки. – К.: «Дух і Літера», 2009».

ВІТАЄМО!