Архів новин 2004 - 2012

Благодійний етно-рок концерт для збору коштів на лікування Жені Ангела

Дата публікації: 01.03.2011, 13:10

Сьогодні о 18.00 відбудеться виступ кращих гуртів України, які об’єдналися, щоб допомогти студенту магістерської програми історії НАУКМА

Мета - це підвищити поінформованість якомога більшої кількості людей з метою зібрати кошти на лікування Євгена Ангела.

Проблема полягає у тому, що зібрати таку величезну суму грошей (250 тис.євро) за допомогою одного концерту не вдасться, але організатори та виконавці переконані, що інформаційна кампанія зможе донести цю інформацію до багатьох небайдужих людей, які зроблять свій внесок у допомогу.

Серед запрошених на концерт – музична та бізнес-еліта, представники благодійних фондів та медичних установ м. Києва, а також народні депутати.

НА СЦЕНІ:
Млада
PoliКарп
Едуард Драч
Астарта
ДомРа
Хорея Козацька
ЮРКЕШ
ТаРута
Пропала грамота

Вартість квитка – 50 грн. Також вітається додаткова пожертва.

Квитки можна буде придбати в Студентській Колегії НаУКМА (4 корпус, кім. 104) або за телефоном: Єгор - 096 905 57 43; Марія - 097 263 42 41. А також, безпосередньо перед концертом у фойє Культурно-Мистецького центру НаУКМА.

Всі кошти, зібрані від продажу квитків на концерт, будуть передані на лікування Євгена.