Архів новин 2004 - 2012

Мирослав ПОПОВИЧ: Спроби контролювати все не мають шансів на успіх

Дата публікації: 04.03.2011, 13:47

Актуальне інтерв’ю могилянця Євгена Савватєєва з авторитетним філософом читайте у одному з останніх чисел газети «День»

Активна громадська позиція української інтелігенції сьогодні є вкрай важливою. Мирослав Попович, без сумніву, є одним із тих людей, до думки яких українці прислухаються найбільше. Академік, директор Інституту філософії ім. Г. С. Сковороди, філософ, культуролог, історик — він своєю науковою діяльністю і активною громадською позицією заслужив повагу не лише в наукових колах, але й серед широкого загалу. Про підсумки річного президентства Віктора Януковича, перше десятиріччя XXI століття, стан української освіти, науки, підручники з історії та інше в інтерв’ю Євгена Савватєєва із Мирославом Поповичем.

Повню версію читайте у №38 газети «День» .