Архів новин 2004 - 2012

Галерея мистецтв НаУКМА ім. Олени Замостян представляє новий проект

Дата публікації: 30.03.2011, 12:19

Роботи Олексія Болдіна та графіка Ігоря Цикури об’єднує тема «розтину чоловічої психіки»

5 квітня о 18.00 в Галереї мистецтв ім. Олени Замостян Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбудеться відкриття проекту «РОЗТИН. ФОТО. ГРАФІКА».

Він об’єднує в одному просторі фотороботи Олексія Болдіна та графіку Ігоря Цикури.

У прес-релізі до проекту вони, зокрема, пишуть:«Якщо розтинати чоловічу психіку, то з неї вилітають метелики, які крильцями своїми в уяві створюють різні непристойності. Ми не роздивлялися патології, типу Е=мс2, – тільки здорова психіка з фігурами пристрасті. Оскільки розтин не смертельний, то і діагноз не остаточний... Коли починаєш шукати та ремонтувати – гинуть метелики, а це сумно. Тому ми вирішили, що краще розводити метеликів. Хоч небо нам залишиться. З усіма його дивами…»

Виставка триватиме до 19 квітня 2011 року.

Адреса: м. Київ, вул. Іллінська, 9 Культурно-мистецький центр Києво-Могилянської академії Галерея мистецтв ім. Олени Замостян.

Галерея працює: вівторок – субота з 11:00 до 19:00. Вхід вільний.