Архів новин 2004 - 2012

Президент НаУКМА Сергій Квіт виступив на «Українському саміті»,

Дата публікації: 31.03.2011, 15:06

організованому журналом «The Economist»

Президент НаУКМА Сергій Квіт, декан КМБШ Олександр Саврук та директор Докторської школи НаУКМА Михайло Винницький взяли участь в "Українському саміті", організованому британським журналом «The Economist».

Серед учасників саміту - віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко, перший заступник голови Адміністрації Президента України Ірина Акімова, лідер опозиції Юлія Тимошенко, представники західних інвесторів, українські бізнесмени, дипломати, вітчизняні та зарубіжні експерти, журналісти.

Головною проблемою форуму стало обговорення ефективності та змісту реформ, запропонованих Кабінетом міністрів України, здатність держави їх провести, майбутнє України у ближчій та віддаленій перспективі. Такий аналіз дозволить з’ясувати, наскільки сприятливий інвестиційний клімат в Україні, яких саме зусиль потрібно докласти задля просування реформ в усіх галузях народного господарства.

Президент НаУКМА Сергій Квіт виступив доповідачем у секції «Людський чинник: уміння приймати рішення, освіта та людський капітал". Він окреслив ситуацію, яка склалася довкола реформування вищої освіти, науки, а також стосовно участі українських університетів у вирішенні кадрових проблем національної економіки та ринку праці.