Архів новин 2004 - 2012

Резонансна стаття «Страхи міністра Табачника» широко коментується на «Радіо Свобода»

Дата публікації: 07.04.2011, 11:42

У ній йдеться про те, як сприяє Могилянка і позиція Президента НаУКМА стрімкому падінню рейтингів міністра

У статті йдеться про надзвичайно нервову реакцію міністра на саме згадування назви Могилянки, аналізуються його висловлювання стосовно позиції Президента НаУКМА Сергія Квіта і Почесного президента НаУКМА В’ячеслава Брюховецького, а також активності студенства Академії.

Журналістка Ярина Матвійчук висновує: "А може, міністрові, який вийшов із номенклатурної радянської системи, не подобається надто незалежне керівництво Києво-Могилянської академії. Нинішній ректор Сергій Квіт активно продовжує політику багаторічного очільника академії В’ячеслава Брюховецького. Обидва – патріоти, обидва не бояться критикувати уряд та часто мають протилежну від владної позицію. А ще керівництво вишу завжди користувалось великою популярністю серед студентів. Не керована і не залякана молодь небезпечна, погодьтеся!"

Повністю матеріал і коментарі можна прочитати на сайті Радіо Свобода.