Архів новин 2004 - 2012

Починає свою роботу Весняна фінансова школа НаУКМА

Дата публікації: 07.04.2011, 12:52

Факультет економічних наук, кафедра фінансів оголошують програму на суботу, 16 квітня

Якщо Ви мрієте отримати високоякісну економічну освіту та здобути професію фінансиста, Національний університет «Києво-Могилянська академія» – це найкращий вибір!

Кафедра фінансів запрошує учнів 10-х та 11-х класів взяти участь у Весняній фінансовій школі, що відбудеться 16 квітня (субота) о 12.30 за адресою: Контрактова площа, 1-й корпус НаУКМА, аудиторія 313 (актова зала).

На учасників Школи чекають:

Презентація кафедри, на якій Ви дізнаєтесь, чому студенти обирають навчання саме на кафедрі фінансів Києво-Могилянської академії.

Цікаві та корисні консультації викладачів, з яких Ви дізнаєтесь про особливості професії фінансиста, отримаєте навички, які стануть корисними при вступі на спеціальність „Фінанси”.

Можливість поспілкуватися з керівництвом, викладачами і студентами кафедри та задати питання щодо вступу і навчання в університеті.

Міні-конкурс на знання фінансової термінології з нагородженням переможців.

Чекаємо на майбутніх фінансистів!

16 квітня (субота) о 12.30 Контрактова площа, 1-й корпус НаУКМА, 313 аудиторія.

12.30 — вітальне слово завідувача кафедри, д.е.н., професора Лук’яненко Ірини Григорівни,

12.40 — міні-конкурс для майбутніх фінансистів,

13.00 — виступ викладача кафедри, к.е.н. Буй Тетяни Григорівни на тему „Чому варто стати студентом кафедри фінансів Могилянки”,

13.30 — виступ студентів кафедри фінансів про досвід навчання у Києво-Могилянській академії,

13.50 — лекція-гра „Я – фінансист”, проводить доцент кафедри фінансів Прімєрова Олена Костянтинівна,

14.20 — відкрита дискусія, питання до керівництва, викладачів та студентів, аспірантів кафедри фінансів,

15.00 — підведення підсумків, нагорода переможців міні-конкурсу.