Архів новин 2004 - 2012

Візит професора Нормана М.Наймарка розпочнеться в УНІАНі

Дата публікації: 09.05.2011, 14:42

Продовжиться у Могилянці лекцією та презентацією книжки «Геноциди Сталіна»

10 травня об 11.30 в УНІАН відбудеться прес-конференція «Геноциди Сталіна» за участі президента НаУКМА Сергія Квіта та почесного гостя Могилянки, всесвітньовідомого історика Нормана М. Наймарка.

Професор Наймарк (Стенфордський університет, США) – один з найавторитетніших у світі фахівців з історії ХХ століття, зокрема, геноцидальних політик. Під час свого візиту до України він презентує український переклад своєї книги “Геноциди Сталіна» (видання здійснив ВД «Києво-Могилянська академія»). Разом з Сергієм Квітом та Норманом М. Наймарком, у прес-конференції візьмуть участь Станіслав Кульчицький, д.і.н. (Інститут історії України НАНУ), та Юрій Шаповал, д.і.н. (науковий редактор українського перекладу книги «Геноциди Сталіна»).

Пряму трансляцію прес-конференції можна буде переглянути у режимі реального часу на сайті УНІАН.