Архів новин 2004 - 2012

Участь у першому міжрегіональному молодіжному форумі “Південь - Захід - Нас не роз’єднати!”

Дата публікації: 26.09.2005, 15:21

Студенти НаУКМА взяли участь у першому міжрегіональному молодіжному форумі “Південь - Захід - Нас не роз’єднати!”

Група студентів НаУКМА у складі 17 чоловік  побувала на молодіжному форумі  “Південь - Захід - Нас не роз’єднати!”, що проходив 9-11 вересня в м. Коблево Миколаївської області. Під час участі у форумі представники НаУКМА взяли участь у   низці семінарів і тренінгів, зокрема, у круглому столі “Молодь та підприємництво”, “Державна молодіжна політика в контексті євроінтеграційного курсу країни” та тренінгу “Технології створення подій та інформаційних приводів в медіа діяльності”. Дехто з учасників відвідали винний завод “Коблево”, детально ознайомившись з технологією виробництва вин, а також – в акції “Трудовий подвиг”, показавши гарні командні результати у збиранні винограду.

(image) (image)