Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 09.10.2005, 11:38

8 жовтня відбулась презентація та засідання конкурсної комісії з приводу вручення ґранта Андрія Сивоконя

8 жовтня відбулась презентація  та засідання конкурсної комісії з приводу вручення ґранту Андрія Сивоконя "ЗА НАЙКРАЩИЙ ПРОЕКТ в НаУКМА, із залучення коштів на розвиток Університету" (за проект, що вже отримав фінансування від третьої сторони).  Ґрантодавець брав активну участь у  роботі комісії.

Ім'я переможця буде офіційно оголошено в День Академії -  15 жовтня,
під час урочистого зібрання могилянців і святкування 390-ліття Києво-Могилянської Академії.

Метою цього ґранту є активізація та стимулювання успішної ґрантової діяльності тимчасових наукових та творчих колективів, викладачів та студентів, структурних підрозділів Національного університету "Києво-Могилянська академія" із  залучення коштів на розвиток НаУКМА

Розгляд проектів проводився за наступними критеріями:
- проект вже має виграти ґрант від третьої сторони на реалізацію або отримати схвальну підтверджену резолюцію про фінансування  у період з 1 січня по 4 жовтня 2005 року
- актуальність і важливість у реалізації місії та стратегічних завдань розвитку НаУКМА або його окремого підрозділу
- одним із результатів від реалізації має бути популяризація та поширення знань про діяльність НаУКМА серед світової громадськості

Перевага надавалася проектам:
- у реалізації яких передбачається участь студентів НаУКМА
- результатом від реалізації яких є створення нових навчальних, наукових або суспільно вагомих  програм.
- результатом від реалізації яких є розвиток матеріально-технічної бази НаУКМА
- результатом від реалізації яких є найбільший ефект у популяризації НаУКМА серед світової громадськості

У першому конкурсі на ґрант Андрія Сивоконя було розглянуто аплікації восьми учасників, серед яких:
1. Жигун О.І., художній керівника Народного колективу Хорова капела "Почайна", проект "Могутня музика могутнього народу - Шевченківська кантата".
2. Панченко В.Є., віце-президент з навчально-наукових студій, проект "Україна чи Малоросія?"
3. Бойко А. М., старший викладач Школи соціальної роботи, яка презентувала комплексну аплікацію на ряд проектів - "Київський ресурсний центр із питань ВІЛ/СНІД"; "Вивчення медіа-іміждів ВІЛ/СНІДу в Україні"; "Створення програми "Соціальна робота з людьми, які живуть з ВІЛ/СНІД" для курсів підвищення кваліфікації соціальних працівників".
4. Винницький  М.І., доцент кафедри соціології, доцента Києво-Могилянської Бізнес Школи, проект "Формування ендавменту НаУКМА - Професорські стипендії НаУКМА"
5. Глибовець М.М., декан факультету інформатики, проект "Центр неперервного електронного навчання НаУКМА"
6. Човнюк Л.Ю., керівник відділу міжнародного співробітництва, проект "Угода про співробітництво між Норвезьким інститутом міжнародних досліджень (NUPI) і Національним університетом "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА) від 13 жовтня 2004 року" (термін дії - 3 роки від дати підписання)
7. Єрмоленко В.А., керівник Молодіжного гуманітарного центру, проект "Лабораторія наукового перекладу"
8. Максим К.В., віце-президент з міжнародного співробітництва, проект "Розбудова демократії та можливостей державної служби в Україні"

За підсумками обговорення та таємного голосування було визначено 3 проекти, які комісія рекомендувала для прийняття остаточного рішення ґрантодавцю - п. Андрію Сивоконю.