Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 20.10.2005, 17:30

Керуючий партнер Компанії Корпоративних Тренінгів СТС Ярослава Бутенко провела семінар “Огляд сучасного ринку праці. Як шукати роботу” для студентів НаУКМА

Відбувся перший семінар “Огляд сучасного ринку праці. Як шукати роботу” в рамках напрямку “Твори себе сам” спільного проекту “Обирай серцем” Торгової марки “Чернігівське”, Фонду братів Кличків та НаУКМА.

Олена Василівна Третякова, декан по роботі зі студентами НаУКМА розпочала семінар, представивши тренера та автора Ярославу Бутенко, керуючого партнера Компанії Корпоративних Тренінгів СТС.

Учасниками семінару стали понад 150 студентів Академії, які отримали корисні поради з пошуку роботи, процесу проходження інтерв’ю, познайомилися з тенденціями сучасного бізнесу.

Організатором семінару виступив Центр кар’єри та працевлаштування студентів НаУКМА.