Архів новин 2004 - 2012

Виступ американського історика Тімоті Снайдера

Дата публікації: 21.10.2011, 11:12

22 жовтня (субота) у Центрі візуальної культури НаУКМА відбудеться виступ американського історика Тімоті Снайдера на тему «Який зв’язок між націонал-соціалізмом та сталінізмом?»

22 жовтня (субота) у Центрі візуальної культури НаУКМА відбудеться виступ американського історика Тімоті Снайдера на тему «Який зв'язок між націонал-соціалізмом та сталінізмом

Сучасні історики дедалі частіше говорять про структурну подібність гітлерівського та сталінського режимів. Якою мірою таке порівняння є науково обґрунтованим? Якою мірою воно зумовлене вимогами панівної ідеології?

Тімоті Снайдер - американський історик, професор Єльського університету, фахівець з історії Східної Європи, зокрема, України, Польщі, Росії. Автор книг: «Криваві землі: Європа між Гітлером і Сталіним» (2010), «Червоний принц: падіння династії і постання сучасної Європи» (2008).

Місце проведення: Центр візуальної культури НаУКМА (вул. Сковороди, 2, перший поверх Староакадемічного корпусу).

Час початку 19:30.