Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 25.10.2005, 14:10

НаУКМА відвідала Генеральний Секретар Європейського товариства культури Мішель Кампаньоло-Бувер

20 жовтня НаУКМА відвідала Генеральний Секретар Європейського товариства культури пані Мішель Кампаньоло-Бувер. Пані Кампаньоло прочитала студентам магістерської програми з політології і всім зацікавленим студентам лекцію «Від союзу європейських держав до союзу європейців». Почавши з поняття «культури», як створення цінностей, а не лише як мистецького чи літературного явища, історії створення Європейського товариства культури, пані Кампаньоло розвинула питання культурного і політичного діалогу, діалогу між сходом і заходом, між політиками і самими людьми. Лектор наголосила, що єдина Європа не може бути створена лише зверху, з політики, єдина Європа існуватиме лише тоді, коли її буде створено в душі кожного європейця.