Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 25.10.2005, 16:11

П'ятеро могилянців стали призерами Чемпіонату Європи з інтелектуальних ігор

П'ятеро студентів НаУКМА стали призерами першого чемпіонату Європи зі “Що? Де? Коли?”.

Змагання проходили в місті Петергоф, передмісті Санкт-Петербургу (Російська Федерація) 8-9 жовтня. Формат турніру був сформований зі змагань в чотирьох видах спорту: спортивні варіанти ігор «Що? Де? Коли?», «Брейн-ринг», «Ерудит-квартет» та «Своя гра». У змаганнях, що проходили під патронатом кампуса Санкт-Петербурзького Державного університету, взяли участь шістнадцять російських, чотири українських, три білоруських команди, а також збірна команда республіки Азербайджан. Євген Данільченко (ФПвН-5), Ольга Дубінська (ФПвН-5), Сергій Клімович (МП-1 “Журналістика”) були основою команди “Інфоком-НаУКМА” (бронзовий призер зі “Що? Де? Коли?”). Ірина Чорнуха надзвичайно допомогла “Дальше Нєкуда” - Київ (срібний призер зі “Що? Де? Коли?”, золотий призер з “Ерудит-квартету”). Сергій Горбунов відзначився у складі дніпропетровської команди “Бандерлоги” (срібний призер з “Ерудит-квартету”).

Загалом, українці стали найбільш титулованою нацією турніру. У складі чемпіонів Європи виступав українець, одесит Фелікс Морозовський був українським легіонером московської команди “Ілібера”.

Перший Експериментальний чемпіонат Європи з інтелектуальних ігор є міжнародним турніром найвищого ґатунку.