Архів новин 2004 - 2012

Навчальна лабораторія історичних студій НаУКМА запрошує на виставку-репортаж

Дата публікації: 12.12.2011, 14:20

Виставка «Антична кухня Босфору (ІІІ - ІУ ст. н.е.)» створена за підтримки Польського інституту в Києві, а також Центру польських та європейських студій НаУКМА

Навчальна лабораторія історичних студій НаУКМА за підтримки Польського інституту в Києві, а також Центру польських та європейських студій НаУКМА запрошують на фотовиставку-репортаж "Антична кухня Босфору (ІІІ - ІУ ст. н.е.)", що представляє роботу польської археологічної групи Національного Музею у Варшаві, проведеної в Керчі улітку 2011 року на території античного поселення «Тирітака».

Найважливішим відкриттям цієї місії була антична кухня, датована ІІІ-ІУ ст. нашої ери. Найімовірніше, це був вид їдальні чи бістро. Кухня, яку законсервували польські археологи, безумовно стане одним з найцікавіших об'єктів археологічного парку, який постає на території Тирітаки.

Відкриття виставки відбудеться у середу, 14 грудня 2011 о год. 13.00 у приміщенні Лабораторії, Монастирська Поварня (вхід з вулиці Григорія Сковороди).