Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 17.03.2006, 18:01

16 березня в Студентському Інтернет-центрі НаУКМА відбулася Семінар-презентація

16 березня 2006 року в приміщенні Студентського Інтернет-центру НаУКМА відбувся семінар-презентація на тему "Створення та розвиток нового програмно-технічного комплексу Студентського Інтернет-центру".

Доповідачами семінару-презентації стали: представник Української асоціації відкритого програмного забезпечення Зінченко А., керівник Студентського Інтернет-центру Синявський О., студенти факультету інформаційних наук та технологій НаУКМА Сліпецький Р. (III-й курс),  Хоменко О., Захоженко П. (IV-й курс), студент факультету природничих наук Голда Р. (II-й курс).

Нагадаємо, відкриття Студентського Інтернет-центру НаУКМА відбулося у червні минулого року у партнерстві з представництвом Samsung Electronics Ukraine Co. Ltd, ДП "Тетра-Пак-Україна", ЗАТ "Квазар-Мікро", представництвом Philips Electronics Representative Offices B.V., компанією "САН Інтербрю Україна" та організаційного сприяння Міжнародного фонду відродження Києво-Могилянської академії.