Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 24.03.2006, 14:25

22-го березня у стінах НаУКМА відбувся Другий конкурс читців студентів НаУКМА "Шевченкове слово"

22-го березня у стінах НаУКМА відбувся Другий  конкурс читців студентів НаУКМА "Шевченкове слово".

Журі конкурсу у складі Л. Кадирової, голови журі, народної артистки України, Л. Масенко, доктора філологічних наук, професора НаУКМА, та Л. Брюховецької, головного редактора журналу "Кіно-театр", присудили:

Першу премію - Бугаю Юрію, студенту I-го курсу факультету соціальних наук та соціальних технологій (ФСНСТ);

Другу премію - Недошовенко Галині, бібліотекарю Наукової бібліотеки НаУКМА;

Третю премію - Шеховцову Олегу, студенту V-го курсу факультету правничих наук (ФПвН).

Від журналу "Кіно-театр" заохочувальну премію отримала Козловська Євгенія, студентка IV-го курсу факультету гуманітарних наук (ФГН).

Друга заохочувальна премія Українського центру "Міжнародного інституту театру" дісталася Мельниченко Олені, студентці I-го курсу ФГН.