Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 28.03.2006, 14:15

Наукова бібліотека НаУКМА оголошує конкурс фотографій "Моя Бібліотека"

В межах акції Української Бібліотечної Асоціації Наукова бібліотека НаУКМА оголошує конкурс фотографій "Моя Бібліотека".

Чекаємо на Ваші художні твори, в яких  Ви  висловите своє ставлення до Бібліотеки нашого Університету, її інновацій та роль в житті, навчанні, спілкуванні сучасного спудея НаУКМА.
Приймаються будь-які ідеї! - від фото наших працівників та студентів, бібліотечних будинків і приміщень, колекцій окремих книг до будь-яких сюжетних знімків.
Сподіваємося, що фотографії, які надійдуть на конкурс, допоможуть створити узагальнений портрет сучасної університетської бібліотеки - Бібліотеки НаУКМА, що поєднує багатовікові традиції та нові підходи до бібліотечного обслуговування.

До участі у конкурсі запрошуються всі охочі!
Фотороботи можна надіслати до 10 травня 2006р. на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи занести Директору бібліотеки (1-й корпус НаУКМА ауд. 123) чорно-білі або кольорові фотографії розміром 30 х 45 см.

Всі роботи, що надійшли на конкурс будуть демонструватися  в Бібліотечній Галереї НаУКМА, кращі - запропоновані до публікацій в ЗМІ, а також відзначені преміями:
1 премія - 100 грн.
2 премія - 70 грн.
3 премія - 50 грн.

Чекаємо і дякуємо заздалегідь за співпрацю!

Детальніша інформація за тел. (044)425-6055.