Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 18.04.2006, 14:08

У НаУКМА відбувся семінар-тренінг для студентів-консультантів юридичних клінік ВНЗ України

Експериментальна навчальна лабораторія "Правнича клініка" факультету правничих наук НаУКМА за сприяння Офісу координатора проектів ОБСЄ в Україні провела 14 квітня семінар-тренінг для студентів-консультантів юридичних клінік вищих навчальних закладів з проблем теоретичного застосування кодексу адміністративного судочинства України.
     Метою семінару було надання допомоги студентам в спонуканні громадян до захисту своїх прав у рамках адміністративного судочинства, що може стати функцією своєрідного контролю за публічною владою у налагодженні відносин між громадянами та владними суб'єктами і сприятиме добросовісному застосуванню закону чиновниками.
     15 квітня семінар продовжив свою роботу за участю Всеукраїнської Ради Захисту Прав та Безпеки Пацієнтів і Міжнародного фонду "Відродження". Були проведені обговорення та дискусія з питань правового регулювання і практики реалізації та захисту прав пацієнтів.