Архів новин 2004 - 2012

kmbs оголошує конкурс, переможці якого зможуть відвідати лекцію Філіпа Котлера!

Дата публікації: 25.04.2006, 18:37

kmbs оголошує конкурс, переможці якого зможуть відвідати лекцію Філіпа Котлера!

Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs] спеціально для молодих та амбітних викладачів з Маркетингу, а також для спраглих до сучасних знань студентів, які нестримно бажають відвідати лекцію Філіпа Котлера, оголошує конкурс!

Поспішайте - кінцевий термін 5 травня!!!

Він - засновник Kellogg Graduate School of Management, його шість книг перекладені на 18 мов і видані у 58 країнах. Він консультує компанії, які входять до рейтингу Fortune 500. Він - Філіп Котлер, і він - виступить з відкритою лекцією "Маркетинг у новій економіці" 19 травня 2006 року в Києві. Бажаєте стати одним із учасників?

Докладніше - на сайті www.kmbs.com.ua

УВАГА! Дослідження та міні-кейси приймаються до 5 травня. Автори найкращих робіт отримають квиток на лекцію Філіпа Котлера! Важливо - лекція проходитиме англійською моовою.