Архів новин 2004 - 2012

Вітаємо збірну команду НаУКМА з легкої атлетики з вдалим виступом

Дата публікації: 30.05.2006, 10:50

Вітаємо збірну команду НаУКМА з легкої атлетики з вдалим виступом на Чемпіонаті м. Києва з легкої атлетики серед ВНЗ столиці

23 травня збірна команди НаУКМА з легкої атлетики взяла участь у Чемпіонаті столиці з легкої атлетики серед вищих навчальних закладів м. Києва. За результатами змагань студентка НаУКМА Замогильна Алла (ФЕН-2) посіла II-ге місце з бігу на 400 м.
Також вперше в історії спортивних здобутків НаУКМА жіноча команда університету у складі Мельник Тетяни (ФПрН-1), Рябінської Арини (ФПрН-1), Кущ Софії (ФГН-2) та Замогильної Алли (ФЕН-2) виборола III-тє місце серед 18-ти команд вищих навчальних закладів м. Києва в естафеті 4х100 м.
Загалом збірна команда НаУКМА з  легкої атлетики посіла III-тє загальнокомандне місце у змаганнях.