Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 31.05.2006, 14:44

"Joint International eMeReCU and InterCollegia Workshop", у НаУКМА пройшов міжнародний семінар присвячений темі використання інформаційних технологій в освіті

1-2 червня цього року у НаУКМА за підтримки програми Європейського Союзу Тempus пройшов міжнародний семінар присвячений темі використання інформаційних технологій в освіті - "Joint International eMeReCU and InterCollegia Workshop".

Перша частина семінару була присвячена розгляду Міжнародного проекту з розробки мультимедійного ресурсного центру в Україні (eMeReCU). Друга - складала презентацію нового Міжнародного проекту з навчання педагогічних працівників мережі Києво-Могилянських колегіумів застосуванню новітніх інформаційних технологій в навчальному процесі. Також на семінарі були обговорені навчальні програми, організаційні питання майбутнього навчання та перспективи застосування інформаційних технологій.

В роботі міжнародного семінару взяли участь представники НаУКМА, Острозької академії, Миколаївського гуманітарного університету ім. Петра Могили, Лейпцігського університету прикладних наук (Німеччина), Торунського університету ім. Миколи Коперніка (Польща), шкільної програми Interklasa (Польща), Асоціації розповсюдження знань (Німеччина), Асоціації Азійських ділових ініціатив (Велика Британія), а також експерти проекту: перший заступник міністра освіти і науки України академік Андрій Гуржій, декан факультету кібернетики Національного університету ім. Тараса Шевченка професор Анатолій Анісімов, президент Асоціації видавців України Олександр Афонін, керівник кафедри інформатики Дніпровського технічного ліцею м. Києва Надія Косінова, експерт Відкритого університету Джеремі Чепел (Велика Британія).