Архів новин 2004 - 2012

В рамках державного візиту в Україну

Дата публікації: 01.06.2006, 14:55

31 травня НаУКМА відвідав Міністр закордонних справ Норвегії пан Йонас Гахр Сторе, в рамках державного візиту в Україну

31 травня, в рамках державного візиту в Україну, НаУКМА відвідав Міністр закордонних справ Норвегії пан Йонас Гахр Сторе. Під час свого візиту до Могилянки пан Міністр виступив перед студентами і викладачами НаУКМА з доповіддю на тему "Досвід співробітництва між Норвегією та Європейським Союзом", а також взяв участь у урочистому відкритті проекту "Розбудова демократії та можливостей державної служби в Україні" (програма навчання українських державних службовців).

Проект здійснюється за підтримки компанії "Теленор" (Норвегія), навчальну ж програму розроблено НаУКМА у співпраці з "European Competence Ltd.". Метою проекту та  спеціальної навчальної програми, є підтримка євроінтеграційних процесів України, а також посилення загального управлінського потенціалу та компетентності українських державних службовців.