Архів новин 2004 - 2012

Шукаємо кваліфікованих і енергійних

Дата публікації: 22.08.2006, 18:26

Шукаємо кваліфікованих і енергійних людей у Відділ зв’язків із громадськістю НаУКМА на посади: керівник відділу, провідний спеціаліст відділу (О,5 ставки), перекладач, редактор англомовного сайту НаУКМА

Служба віце-президента з розвитку НаУКМА шукає кваліфікованих і енергійних людей у Відділ зв’язків із громадськістю НаУКМА на посади:
* керівник відділу
* провідний спеціаліст відділу (О,5 ставки)
* перекладач, редактор англомовного сайту НаУКМА

Просимо подавати своє CV до приймальні віце-президента з розвитку (5-ий корпус, к. 204) або надсилати на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з позначенням теми повідомлення ««PR Department») до 30 серпня 2006 року.

КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ЗВ’ЯЗКІВ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ НАУКМА
НАПРЯМИ РОБОТИ:
1. Розробка та реалізація стратегії підтримки позитивного іміджу Академії, вивчення громадської думки про НаУКМА, через соціологічні дослідження внутрішньої та зовнішньої аудиторій громадськості. Представлення університету в контактах із партнерами.
2. Розробка та проведення рекламних кампаній НаУКМА, підготовка та участь у презентаційній та виставковій діяльності НаУКМА (в т.ч. розробка та замовлення сувенірної продукції, рекламно-інформаційних матеріалів про діяльність Університету, в тому числі Календаря-довідника)
3. Планування та координація проведення загальноуніверситетських заходів –
Посвяти в студенти, Дня Академії, Конвокації, Дня відкритих дверей, в тому числі участь в організації семінарів, прес-конференцій, круглих столів).
4. Загальна координація роботи Відділу (провідного спеціаліста, спеціаліста по роботі з випускниками, фотографа).  Щорічна підготовка та представлення публічного звіту про роботу підрозділу перед керівництвом Університету.
ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА:
- вища спеціальна освіта (PR, соціологія, маркетинг, можливо – гуманітарна сфера);
- успішний досвід в галузі PR, маркетингу;
- володіння англійською мовою;
- креативне мислення;
- орієнтація на результат; ініціативність; комунікабельність; вміння працювати незалежно та в команді.
УМОВИ РОБОТИ:
З/п – 1000 грн; соціальний пакет (щорічна 35-денна відпустка; можливість підвищення кваліфікації - навчальні курси, семінари та тренінги)

ПРОВІДНИЙ СПЕЦІАЛІСТ ВІДДІЛУ ЗВ'ЯЗКІВ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ (О,5 СТАВКИ)
ПОСАДОВІ ОБОВ'ЯЗКИ:
1. Ведення електронної переписки Відділу (електронна пошта);
2. Підтримка бази даних зовнішніх контактів НаУКМА;
3. Розповсюдження інформації про діяльність Університету (укладання  інформаційного листка "Головні події місяця", електронний "Листом розсилки PR");
4. Участь у створенні інформаційно-рекламно-сувенірної продукції Університету (створення презентацій в Power Point; макетування та дизайн інформаційних матеріалів - брошури, електронний інформаційний листок тощо);
5. Участь в організації та проведенні загальноуніверситетських заходів;
6. Координування надходження інформації з Відділу на веб-сторінку Університету;
7. Відповідальність за підтримку в робочому стані комп'ютерної та оргтехніки Відділу.
ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА:
- бажана вища спеціальна освіта (PR, соціологія, маркетинг, можливо – гуманітарна сфера);
- навички роботи з базами даних, володіння комп'ютерними програмами: PageMaker, Adobe Photoshop, Corel Draw, Power Point, MS Access, бажано Flash;
- володіння англійською мовою;
- креативне мислення; орієнтація на результат; ініціативність; оперативність; комунікабельність; висока відповідальність.
ПРИВАБЛИВІСТЬ ПОЗИЦІЇ:
* можливість оволодіти навичками роботи практичного PR;
* реалізація творчих здібностей;
* реальна участь і вплив на формування корпоративної  культури НаУКМА;
* можливість підвищення кваліфікації - навчальні курси, семінари та тренінги;
* можливість часткової оплати літнього відпочинку;
* кар’єрний зріст.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
Заробітня платня –  600 грн (повна ставка, перспектива збільшення зарплатні);
Перевага надаватиметься бакалаврам і слухачам маґістерських програм НаУКМА

ПЕРЕКЛАДАЧ, РЕДАКТОР АНГЛОМОВНОГО САЙТУ НАУКМА
ПОСАДОВІ ОБОВ'ЯЗКИ:
1. Здійснення перекладу з української мови на англійську оперативної інформації про діяльність університету.
2. Написання,  редагування, коректура  матеріалів англійською мовою для опублікування на веб-сайті НаУКМА, в т.ч. підтримка рубрики «Новини/Події» на англомовному сайті НаУКМА.
3. Участь у розробці рекламних матеріалів про діяльність НаУКМА англійською мовою.
ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА:
- бажана вища спеціальна освіта;
- перфектне володіння англійською мовою, досвід роботи перекладачем.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
Заробітня платня –  600 грн (перспектива збільшення зарплатні).
Перевага надаватиметься носію мови.