Архів новин 2004 - 2012

31 серпня 2006 року в Могилянці відбулася

Дата публікації: 01.09.2006, 17:43

31 серпня 2006 року в Могилянці відбулася XV урочиста церемонія Посвяти у спудеї НаУКМА

Новий навчальний рік у Могилянці вже за традицією університету розпочався з урочистої церемонії Посвяти першокурсників у спудеї НаУКМА. До лав могилянців цього року приєднались 1192 студентів.

Почесним промовцем урочистої церемонії став п. Богдан Гаврилишин, член Міжнародної консультаційної ради НаУКМА. Вітали першокурсників зі святом і почесні гості церемонії - відомий польський політолог, редактор видання "Газета виборча", Почесний професор НаУКМА п. Адам Міхнік, міністр закордонних справ України п. Борис Тарасюк, відома громадська діячка, заступник голови Світової Федерації українських жіночих організацій Америки, засновник Інформаційного центру українських жіночих організацій Наталія Даниленко. Під час Посвяти п. Наталя була нагороджена Почесною відзнакою "Медаль ім. Св.Петра Могили" - найвищою нагородою НаУКМА, за значний внесок у справу відродження та розвитку Києво-Могилянської академії.

Опісля урочистої церемонії на усіх могилянців чекало продовження свята у вигляді незвичної та цікавої культурно-розважальної програми - презентації старовинних танців силами майстрів школи ірландського танцю "Шеннон Рівер", музикантів театру "Дім танцю", студії старовинного танцю клубу "Переплуття", Благодійної організації "Мистецька скарбниця" та IBF, а також дискотеки.