Архів новин 2004 - 2012

Стипендійний фонд Райффайзенн БАНК АВАЛЬ в НаУКМА

Дата публікації: 05.09.2006, 17:10

Оголошується конкурс на здобуття 4-х СТУДЕНТСЬКИХ стипендій ім. Вадима Гетьмана на 2006-2007 н.р. для студентів Факультету економічних наук НаУКМА

Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Райффайзенн БАНК АВАЛЬ
Проект НаУКМА "Іменний стипендійний фонд"

Оголошується конкурс
на здобуття чотирьох студентських стипендій ім. Вадима Гетьмана
 на 2006-2007 навчальний рік
для студентів  Факультету економічних наук  НаУКМА

* бакалаврські програми - спеціалізації:  економічна теорія, фінанси -
  дві стипендії;
* маґістерська програма - спеціалізація: фінанси - одна стипендія;
* програма спеціаліста - спеціалізація: економічна теорія - одна стипендія.

Умови участі у конкурсі:
* студенти основного складу;
* високий навчальний рейтинг;
* участь у наукових дослідженнях кафедри, наукових конференціях, круглих столах тощо;
* актуальна за тематикою та успішна курсова або кваліфікаційна робота;
* перемога у рейтингових конкурсах молоді та студентів (міських, всеукраїнських, міжнародних);
* активна професійна та суспільно-громадська діяльність (участь у роботі професійних груп, асоціацій, гуртків, проектів тощо).

Процедура розгляду заяв та визначення лауреатів на отримання стипендій:

* подання заяви претендентами на участь у конкурсі на ім'я керівника бакалаврської/ магістерської програми НаУКМА за своєю спеціальністю; форма заяви - довільна із зазначенням детальної інформації відповідно до критеріїв надання стипендій, копіями дипломів переможців конкурсів, інші супровідні матеріали (наукова студія/творча робота, рукопис або публікація тощо).
                  Термін подачі заяв та інших документів - до 18 вересня 2006 року, до 16:00;

* розгляд заяв Конкурсною комісією, зустрічі-співбесіди з претендентами, визначення кандидатур переможців відбудеться до 23 вересня. Початок виплати стипендій - жовтень 2006 р.

Заяви подавати до кім. 405а, корпус 6, Корольовій О.О.,