Архів новин 2004 - 2012

Завершився конкурс Стипендійного фонду Райффайзен БАНК АВАЛЬ

Дата публікації: 26.09.2006, 19:12

Завершився конкурс Стипендійного фонду Райффайзен БАНК АВАЛЬ. Лауреатами стипендій ім. Вадима Гетьмана на 2006-2007 навчальний рік стали...

Завершився конкурс Стипендійного фонду Райффайзен БАНК АВАЛЬ для факультету економічних наук НаУКМА

Лауреатами 2006-2007 навчального року стали:

Професорські стипендії

Юрій Миколайович Бажал
Доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної теорії

Олена Яківна Базилінська
Кандидат економічних наук, доцент, заступник декана економічного факультету НаУКМА.

Студентські стипендії

Марія Сидорович, студентка першого року навчання Маґістерської програми – фінанси. Випускниця бакалаврської програми  – фінанси.

Олександр Бондаренко, студент третього року навчання, бакалаврська програма, спеціалізація – фінанси

Ганна Зубко, студентка четвертого року навчання, бакалаврська програма, спеціалізація – економічна теорія

Інна  Грибенко, студентка четвертого року навчання, бакалаврська програма, спеціальність – економічна теорія

Вітаємо переможців та бажаємо нових професійних,  дослідницьких,  навчальних  успіхів !