Архів новин 2004 - 2012

Могилянці стали переможцями

Дата публікації: 22.12.2006, 21:37

Могилянці стали переможцями V-го Всеукраїнського конкурсу "Екологічна якість та безпека" у номінації "Зелений Офіс"

НаУКМА став першим переможцем і творцем категорії номінування на подальші роки завдяки роботі кафедри екології, ЕкоКлубу «Зелена Хвиля» та відповідальним за грантовий проект Британської Ради “Поширення принципів Зеленого Офісу серед українських організацій” Наталії Шульзі (керівник проекту) та Олені Маслюківській (виконавчий менеджер).

Нагорода у вигляді настінного диплома підписаного Міністром охорони навколишнього середовища В.Джарти та пам’ятного знаку з емблемою ВГО «Жива планета» вручені завідуючій кафедри екології Наталії Шульзі та аспірантці кафедри Наталії Гозак під час Всеукраїнської конференції «Системи управління довкіллям, екологічна сертифікація та аудит» 20 грудня 2006 року в приміщенні Торгово-Промислової Палати України в м.Києві.