Архів новин 2004 - 2012

Відкриття Днів науки НаУКМА

Дата публікації: 01.02.2007, 17:19

Відкриття Днів науки НаУКМА. Дні науки розширеного формату розпочалися пленарним засіданням у Конґреґаційній залі Староакадемічного корпусу НаУКМА

29 січня 2007 року на першому пленарному засіданні в Конґреґаційній залі Староакадемічного корпусу НаУКМА свої доповіді представили:

Владика Ігор (Ісіченко), Архієпископ Харківський і Полтавський, виступив із роздумами про «Досвід українського Середньовіччя у перспективі досягнення національної ідентичності»

Віктор Пинзеник, голова партії «Реформи і порядок», намагався відповісти на одвічне питання «Куди йдемо?»

Юрій Ключковський, народний депутат України, розглядав «Проблеми конституційного та законодавчого регулювання інституту референдуму в Україні».

Програму та короткі анотації заходів Днів науки НаУКМА можна знайти за посиланням: