Архів новин 2004 - 2012

Новинка від інтернет-радіостанції

Дата публікації: 14.02.2007, 17:09

Новинка від інтернет-радіостанції. Хвиля української музики "Молоде радіо" презентує блок програм суспільно-інформаційного мовлення

У четвер, 15 лютого, о 17.00 Хвиля української музики "Молоде радіо" презентує блок програм суспільно-інформаційного мовлення.

Серед перших програм, які запускає радіо у цьому форматі:

щоденна інформаційна програма "Хроніка дня",

ток-шоу "Політична реформа: що відбувається?"

та перший в Україні тижневий огляд блоґів (інтернет-журналів) – „Блоґерський тиждень".

Програми "Молодого радіо" поєднуватимуть переваги як традиційного радіо, так і інтернету, і в цьому є унікальними для України.

Учасники презентаційної програми:

Станіслав Шумлянський, директор Хвилі української музики "Молоде радіо",

Євген Федченко, директор Могилянської школи журналістики,

Дмитро Губенко, оглядач газети "Без цензури", автор та ведучий програми

Павло Булгак, політолог, автор та ведучий програми „Політична реформа: що відбувається?"

Максон Пуговський, заступник головного редактора журналу InternetUA, Blogobig.com.

В рамках презентації передбачається обговорення сучасного стану громадських медіа-проектів в Україні, стану та перспектив розвитку "нових медіа" (блоґи, інтернет-радіо, подкастінґ) та використання новітніх технологій у традиційних ЗМІ.

До участі у заході запрошено журналістів, медіа-експертів, представників громадських організацій та інтернет-видань.

Презентація проектів Хвиля української музики "Молоде радіо" відбувається за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні та Фонду громадянських свобод.

Партнерами проектів „Молодого радіо" є:

Могилянська школа журналістики,

Інститут Медіаправа,

Центр перспективних інформаційних технологій.

Презентація відбудеться:

15 лютого (четвер) о 17.00

к.409 (4-й корпус НаУКМА), вул.Волоська 8/5

Додаткова інформація: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 463-58-65.