Архів новин 2004 - 2012

І Всеукраїнський День Правничих Вакансій

Дата публікації: 24.04.2007, 16:19

І Всеукраїнський День Правничих Вакансій. У заході візьмуть участь провідні представники ринку юридичних послуг в Україні

У заході візьмуть участь провідні представники ринку юридичних послуг в Україні. Серед них, ЮФ "Магістр & Партнери", компанія "Ernst & Young", ЮФ "Spenser & Kauffmann", ЮФ "Юрлайн", АК "Моор & Кросондович", видавництво „Юстініан”, ЮФ "Саєнко Харенко", ЮФ "Данилко, Кушнір, Солтис та Яким'як", газета „Юридична практика” та інші.

На заході будуть представлені партнери „ELSA” та “ELSA International”: АК "Павленко, Стаценко і Осінчук", ЮФ «CMS», компанія «Deloitte», Translegal і Cambridge ILEC. Інформаційно-правовий партнер заходу – системи інформаційно-правового забезпечення ЛІГА:ЗАКОН.

День Правничих Вакансій – це унікальна можливість для студентів-правників та юристів:

ознайомитися з роботою, особисто представити власне резюме та пройти співбесіду з менеджерами провідних юридичних компаній України і світу;

забезпечити собі стажування та працевлаштування у найкращих юридичних фірмах;

ознайомитися з роботою найбільшої у світі міжнародної організації студентів-правників та молодих юристів „The European Law Students’ Association” та стати повноправним членом Асоціації;

відвідати тренінги іноземних експертів з написання резюме і основ тайм-менеджменту;

виграти цінні призи на Вікторині від ЛІГАБізнесІнформ,

а також отримати унікальну інформацію про правничі стажування у 35 !!! країнах світу.

Участь студентів-правників безкоштовна!

Зареєструйся на сайті http://www.elsa.org.ua/job_fair.html

Це унікальна можливість для компаній:

розповсюдити інформацію про себе серед сотень кращих студентів-правників та випускників провідних профільних навчальних закладів Києва, Харкова, Одеси, Львова та Донецька;

поповнити базу даних резюме та провести інтерв’ю з найкращими кандидатами протягом одного дня.

Організатор Дня Правничих Вакансій – Всеукраїнська громадська організація студентів-правників та молодих юристів "ELSA Україна" за підтримки Національного університету „Києво-Могилянська академія”.

Місце проведення.

Заповнити заявку на участь у Дні Правничих Вакансій можна на сайті “ELSA Україна” http://www.elsa.org.ua/job_fair.html

або за тел. 8 (050) 572-61-22

Чекаємо на Вас!