Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 24.03.2005, 17:49

23 березня відбулася зустріч в НаУКМА з освітянами Кіровоградщини в рамках проекту “Тиждень молодого вчителя”, в якій взяли участь більше ніж 150 осіб, вчителів Кіровоградської області. (image)

Під час зустрічі освітяни мали змогу ознайомитись із діяльністю НаУКМА, а також взяти участь в ексурсії академічним містечком: гості ознайомились із структурою Академії, поспілкувались із викладачами та студентами, а також відвідали виставку творів Івана Марчука в Галереї мистецтв та фотовиставку, присвячену Помаранчевій революції. Після екскурсії відбувся показ презентаційного відеофільму про НаУКМА “Галшчин дім”.

(image) Університет представляли: Євген Панченко, віце-президент з навчальної роботи; Оксана Забузова, керівник Відділу аспірантури та докторантури; Світлана Лутчин, випускниця НаУКМА, керівник Відділу зв’язків із громадськістю; Ростислав Семків, випускник НаУКМА, старший викладач кафедри філології НаУКМА.