Архів новин 2004 - 2012

Що? Де? Коли? для управлінців

Дата публікації: 08.11.2007, 18:40

Що? Де? Коли? для управлінців. 21 листопада 2007 року о 18-30 в Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться інтелектуальне змагання менеджерів

Якщо Ви успішний менеджер, якщо Ви цікавитесь теорією і практикою управління, якщо Ви любите загадки та нестандартні рішення, вмієте логічно мислити, маєте час та натхнення -  запрошуємо Вас та Ваших колег випробувати свої сили на унікальній події від innovations.com.ua - "Що? Де? Коли? для управлінців".

Інтелектуальне змагання менеджерів відбудеться 21 листопада 2007 року о 18-30, в приміщенні kmbs. Від Вас потрібна команда з 4-6 учасників та бажання розширювати свої інтелектуальні горизонти, адже це унікальна можливість не лише продемонструвати, але й отримати нові знання!

Для реєстрації та більш детальної інформації про регламент та правила гри, надішліть лист Ірині Тимощенко на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Кількість команд, що можуть взяти участь у грі, обмежена.