Архів новин 2004 - 2012

Концерт Музичного товариства Могилянки

Дата публікації: 29.01.2008, 17:30

Концерт Музичного товариства Могилянки. Завтра 30 січня о 18.30 у Культурно-Мистецькому центрі відбудеться перший концерт Музичного товариства Могилянки

Музичне товариство Могилянки - клуб ентузіастів, які грають музику різних стилів та часів, пишуть свої твори та роблять аранжування під вже існуючі. Це коло людей, які збираються разом, розробляють свою спільну програму, об’єднуються, результатом чого, є несподівані інструментальні поєднання та цікаві композиції. Засновниками цієї організації є Еміл Тромпак та Сливінський Євген, студенти факультету природничих наук.

Запрошуємо Вас стати гостями першого концерту новонародженого Музичного товариства Могилянки, який відбудеться 30 січня о 18:30 на другому поверсі Культурно-Мистецького центру НаУКМА.