Архів новин 2004 - 2012

Світлій пам’яті Костянтина Ємельянова

Дата публікації: 14.02.2008, 15:22

Світлій пам’яті Костянтина Ємельянова. Завершився конкурс на здобуття студентської стипендії імені Костянтина Ємельянова для студентів факультету правничих наук НаУКМА

У Національному університеті «Києво-Могилянська академія»  на факультеті правничих наук завершився конкурс на здобуття студентської стипендії імені  Костянтина Ємельянова.

Стипендійний фонд було  створено восени 2007 року  в пам’ять про Костянтина Ємельянова  — талановитого викладача, професіонала високого класу, колегу, надійного  партнера і друга, близької людини.
Ідея створення та подальший розвиток Фонду належить дружині Костянтина Інні Іванівні Ємельяновій та студентам, які мали честь бути  його студентами (випускники 2001-го, 2002-го та 2003-го років).

У цьогорічному, першому, конкурсі змагалося двадцять  кандидатів. Право вибороти  почесну пропам’ятну стипендію  могли здобути  ті студенти, які відповідали критеріям, встановленим засновниками фонду. Претенденти, окрім високого рейтингу, повинні мати досвід суспільного  життя та, що не менш важливо, активну підтримку серед студентства.
Після висунення  викладачами  ряду кандидатів  за рейтингом, відбулося студентське голосування.  Переможцем цього року стала Надія Добрянська, студенка 3 р. н, активна учасниця Спудейського Братства та Студентського наукового товариства ФПвН.
Нагородження переможниці відбулося 30 січня у присутності засновників фонду.

Додаткова інформація про Фонд