Архів новин 2004 - 2012

«Спроба олюднення» - мистецький проект Художньої студії НаУКМА

Дата публікації: 15.02.2008, 16:41

«Спроба олюднення» - мистецький проект Художньої студії НаУКМА. Виставка триватиме з 14 лютого до 7 березня у Галереї мистецтв ім. Олени Замостян.

14 лютого у Галереї мистецтв ім. Олени Замостян
відбулося відкриття   художньої виставки «Спроба олюднення», мистецького проекту Художньої студії НаУКМА.

Неможливо змінитись, нічого не загубивши. Неможливо стати іншим, не здобуваючи чогось нового. Коли людина стає янголом, вона втрачає тінь. Коли янгол стає людиною, він втрачає крила.
Це два боки одного світу. Чи може співіснування в ньому бути непомітним? Чи можливо, тільки ми не помічаємо їх? А вони споконвіку спостерігають за нами і давно перебрали наші звички і спосіб життя: вранішню каву, тугі краватки, прогулянки з улюбленим собакою. Вони так само сваряться, готують їсти, вчаться на помилках, безкінечно розмовляють по телефону… Існують поряд.
Міст між нашим та їхнім світом - графіка. Його будуватимуть студенти художньої студії «Антресоля» та Мистецьке об’єднання «Ми такі невідомі» з проектом «Дуже просто».

Виставка триватиме до  7 березня 2008 року.
Галерея працює з 11:00 до 19:00 щоденно, крім неділі та понеділка

Адреса: м. Київ, вул. Іллінська, 9,
Культурно-мистецький центр Києво-Могилянської академії,
Галерея мистецтв ім. Олени Замостян.
Тел. 425-2154, e-mail: